Velmi masivní a široký rám.
Technika: Olej na plátně
Výška: 85 cm, šířka: 60 cm, rámování: 115 x 91 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.05.2022 18:43
Dosažená cena: 21 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (56)