Signováno vpravo dole, mírné fleky od prachu, zaskleno.
Technika: Akvarel
Výška: 43,5 cm, šířka: 60,5 cm, rámování: 46,8 x 63,8 cm
Konec aukce: 24.04.2023 18:39
Dosažená cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
1 000 Kč | 24.4.2023 18:34:07 |