Signováno vlevo dole, zaskleno.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 25 cm, šířka: 36 cm, rámování: 36,5 x 47,5 cm
Konec aukce: 24.04.2023 19:51
Dosažená cena: 3 800 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (8)