Signováno vpravo dole, datováno 93, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej sololit
Výška: 69 cm, šířka: 65 cm, rámování: 75,5 x 71 cm
Konec aukce: 24.04.2023 18:09
Dosažená cena: 5 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Seznam příhozů (19)