Bronz, mramorový podstavec, signováno, novodobý odlitek.
Výška: 126 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 25.09.2023 20:11
Dosažená cena: 29 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (72)