132. Velká socha stojící ženy

Autor: Alberto Giacometti

Kategorie: Sochy

Bronz, mramorový podstavec, signováno, novodobý odlitek.
Výška: 126 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 25.09.2023 20:11

Dosažená cena: 29 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (72)

7 500 Kč3.9.2023 20:53:03
7 200 Kč3.9.2023 16:33:54 (limit 30.8.2023 17:10:28)
6 900 Kč3.9.2023 16:33:54
6 600 Kč3.9.2023 16:33:51 (limit 30.8.2023 17:10:28)
6 300 Kč3.9.2023 16:33:51
6 000 Kč30.8.2023 18:40:44 (limit 30.8.2023 17:10:28)
5 700 Kč30.8.2023 18:40:44
5 400 Kč30.8.2023 18:40:42 (limit 30.8.2023 17:10:28)
5 100 Kč30.8.2023 18:40:42
4 900 Kč30.8.2023 18:40:40 (limit 30.8.2023 17:10:28)
4 700 Kč30.8.2023 18:40:40
4 500 Kč30.8.2023 18:40:38 (limit 30.8.2023 17:10:28)
4 300 Kč30.8.2023 18:40:38
4 100 Kč30.8.2023 18:40:36 (limit 30.8.2023 17:10:28)
3 900 Kč30.8.2023 18:40:36