132. Velká socha stojící ženy

Autor: Alberto Giacometti

Kategorie: Sochy

Bronz, mramorový podstavec, signováno, novodobý odlitek.
Výška: 126 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 25.09.2023 20:11

Dosažená cena: 29 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (72)

13 120 Kč9.9.2023 15:32:14 (limit 30.8.2023 17:10:28)
13 110 Kč9.9.2023 15:32:14
12 810 Kč9.9.2023 15:31:50 (limit 30.8.2023 17:10:28)
12 800 Kč9.9.2023 15:31:50
12 500 Kč8.9.2023 09:22:19 (limit 30.8.2023 17:10:28)
12 000 Kč8.9.2023 09:22:19 (limit 8.9.2023 09:22:19)
10 200 Kč8.9.2023 09:22:11 (limit 30.8.2023 17:10:28)
9 900 Kč8.9.2023 09:22:11
9 600 Kč8.9.2023 09:22:08 (limit 30.8.2023 17:10:28)
9 300 Kč8.9.2023 09:22:08
9 000 Kč4.9.2023 00:18:10 (limit 30.8.2023 17:10:28)
8 700 Kč4.9.2023 00:18:10
8 400 Kč3.9.2023 20:53:11 (limit 30.8.2023 17:10:28)
8 100 Kč3.9.2023 20:53:11
7 800 Kč3.9.2023 20:53:03 (limit 30.8.2023 17:10:28)