153. Velký džbán s Janošíkem - Stupava - Ferdiš Kostka

Autor: Stupava

Kategorie: Keramika

Keramický džbán s motivem Janošíka. Značený za uchem monogramem FK a ST - Ferdiš Kostka, Stupava - viz foto. Sběratelsky vzácný džbán.
Poškození je jen minimální - viditelné na fotkách.
Technika: Džbán
Výška: 29,2 cm
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 20.03.2023 20:41

Dosažená cena: 10 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (32)

6 000 Kč20.3.2023 20:20:17
5 700 Kč20.3.2023 17:37:26
5 400 Kč20.3.2023 17:33:22
5 100 Kč20.3.2023 14:40:05
4 900 Kč20.3.2023 12:55:34
4 700 Kč18.3.2023 16:14:42
4 500 Kč18.3.2023 16:13:47
4 300 Kč18.3.2023 13:09:07
4 100 Kč17.3.2023 09:41:29
3 900 Kč16.3.2023 18:35:19
3 700 Kč16.3.2023 16:39:15
3 500 Kč15.3.2023 22:39:08
3 300 Kč8.3.2023 18:40:49
3 100 Kč4.3.2023 17:45:03
2 900 Kč2.3.2023 22:26:43