Keramický džbán s motivem Janošíka. Značený za uchem monogramem FK a ST - Ferdiš Kostka, Stupava - viz foto. Sběratelsky vzácný džbán.
Poškození je jen minimální - viditelné na fotkách.
Technika: Džbán
Výška: 29,2 cm
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 20.03.2023 20:41
Dosažená cena: 10 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (32)