Signováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 60 cm, šířka: 70,3 cm, rámování: 59,3 x 80 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 21.08.2023 18:23
Dosažená cena: 13 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč