Kombinovaná fotografie, signováno vpravo dole, číslováno 2/5, zaskleno.
Technika: Fotografie
Výška: 53 cm, šířka: 39 cm, rámování: 70,2 x 55 cm
Konec aukce: 24.04.2023 18:45
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 3 500 Kč