Signováno vpravo dole, datováno 1936.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 71 cm, rámování: 57 x 79 cm
Konec aukce: 20.03.2023 18:31
Dosažená cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
3 000 Kč | 4.3.2023 16:28:04 |