Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 49 cm, šířka: 68,5 cm, rámování: 60 X 79 CM
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 13.02.2023 20:57
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 800 Kč