Signováno vlevo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 35 cm, šířka: 45 cm, rámování: 48 x 58 cm
Stav: Místy poškozený rám
Konec aukce: 13.02.2023 18:51
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 800 Kč