Signováno, číslováno - 5/5, pravděpodobně pozdější odlitek.
Výška: 29 cm, šířka: 55 cm, hloubka: 18 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 24.04.2023 19:06
Dosažená cena: 125 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (144)