132. Naerefjord- velký formát

Autor: Samuel Brunner

Signováno vpravo dole, originál, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 73 cm, šířka: 100 cm, rámování: 88,5 x 117 cm
Stav: Mírně poškozený rám

Konec aukce: 20.03.2023 20:12

Dosažená cena: 40 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (74)

22 500 Kč15.3.2023 09:28:14 (limit 15.3.2023 09:28:14)
22 000 Kč15.3.2023 09:28:14 (limit 11.3.2023 21:31:06)
19 000 Kč14.3.2023 12:02:55 (limit 11.3.2023 21:31:06)
18 500 Kč14.3.2023 12:02:55
18 000 Kč14.3.2023 12:02:49 (limit 11.3.2023 21:31:06)
17 500 Kč14.3.2023 12:02:49
17 000 Kč14.3.2023 12:02:44 (limit 11.3.2023 21:31:06)
16 500 Kč14.3.2023 12:02:44
16 000 Kč11.3.2023 21:30:06
15 600 Kč11.3.2023 21:30:06 (limit 9.3.2023 15:56:59)
15 500 Kč10.3.2023 01:22:37 (limit 9.3.2023 15:56:59)
15 000 Kč10.3.2023 01:22:37
14 500 Kč10.3.2023 01:22:31 (limit 9.3.2023 15:56:59)
14 000 Kč10.3.2023 01:22:31
13 500 Kč10.3.2023 01:22:26 (limit 9.3.2023 15:56:59)