Signováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: Akvatinta
Výška: 24,2 cm, šířka: 17 cm, rámování: 38 x 29,7 cm
Konec aukce: 20.03.2023 23:25
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 400 Kč