Výška: 27 cm, šířka: 19 cm, rámování: 51,3 x 40 cm
Stav: Místy poškozený rám
Signatura: signováno
Konec aukce: 11.12.2023 21:56
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 500 Kč