Signováno tužkou vpravo dole, zaskleno.
Výška: 17 cm, šířka: 16 cm, rámování: 37,2 x 34 cm
Konec aukce: 20.03.2023 23:11
Dosažená cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
500 Kč | 27.2.2023 10:07:34 |