Bronz, mramorový podstavec, sign. dole na noze Archipenko, číslováno, novější odlitek, celková výška s podstavcem 72,5 cm.
Výška: 72,5 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 09.01.2023 18:32
Dosažená cena: 28 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (60)