24. Blue Dancer

Autor: Alexander Archipenko

Kategorie: Sochy

Bronz, mramorový podstavec, sign. dole na noze Archipenko, číslováno, novější odlitek, celková výška s podstavcem 72,5 cm.
Výška: 72,5 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 09.01.2023 18:32

Dosažená cena: 28 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (60)

16 000 Kč9.1.2023 18:03:47
15 500 Kč9.1.2023 17:53:33
15 000 Kč9.1.2023 17:53:28 (limit 9.1.2023 17:27:08)
14 600 Kč9.1.2023 17:53:28
14 100 Kč9.1.2023 17:53:17 (limit 9.1.2023 17:27:08)
13 600 Kč9.1.2023 17:53:17
13 100 Kč9.1.2023 17:52:16 (limit 9.1.2023 17:27:08)
12 600 Kč9.1.2023 17:52:16
12 100 Kč9.1.2023 17:27:03
11 600 Kč9.1.2023 17:03:27
11 100 Kč9.1.2023 16:26:06
10 600 Kč9.1.2023 16:17:19
10 100 Kč9.1.2023 16:07:11
9 800 Kč9.1.2023 15:38:25
9 500 Kč9.1.2023 15:25:30