24. Blue Dancer

Autor: Alexander Archipenko

Kategorie: Sochy

Bronz, mramorový podstavec, sign. dole na noze Archipenko, číslováno, novější odlitek, celková výška s podstavcem 72,5 cm.
Výška: 72,5 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 09.01.2023 18:32

Dosažená cena: 28 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (60)

22 000 Kč9.1.2023 18:23:49
21 500 Kč9.1.2023 18:23:46 (limit 9.1.2023 18:23:44)
21 500 Kč9.1.2023 18:23:46
21 000 Kč9.1.2023 18:23:38
20 500 Kč9.1.2023 18:23:26 (limit 9.1.2023 18:23:16)
20 500 Kč9.1.2023 18:23:26
20 000 Kč9.1.2023 18:23:16 (limit 9.1.2023 18:23:16)
19 500 Kč9.1.2023 18:22:57
19 000 Kč9.1.2023 18:22:32
18 500 Kč9.1.2023 18:22:20
18 000 Kč9.1.2023 18:22:02
17 500 Kč9.1.2023 18:21:56
17 000 Kč9.1.2023 18:10:59
16 500 Kč9.1.2023 18:03:50
16 000 Kč9.1.2023 18:03:47 (limit 9.1.2023 17:54:26)