21. Moře - velký formát

Autor: Josef Bartek

Technika: Olej na překližce
Výška: 65 cm, šířka: 95 cm, rámování: 95,5 x 126 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.01.2023 18:26

Dosažená cena: 4 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (13)

4 900 Kč9.1.2023 18:21:12 (limit 20.12.2022 21:44:44)
4 700 Kč9.1.2023 18:21:12
4 500 Kč9.1.2023 18:18:27 (limit 20.12.2022 21:44:44)
4 300 Kč9.1.2023 18:18:27
4 100 Kč9.1.2023 15:20:18 (limit 20.12.2022 21:44:44)
3 900 Kč9.1.2023 15:20:18
3 700 Kč9.1.2023 15:18:02 (limit 20.12.2022 21:44:44)
3 500 Kč9.1.2023 15:18:02
3 300 Kč4.1.2023 20:48:17 (limit 20.12.2022 21:44:44)
3 100 Kč4.1.2023 20:48:17
2 900 Kč3.1.2023 00:06:14 (limit 20.12.2022 21:44:44)
2 700 Kč3.1.2023 00:06:14
2 500 Kč20.12.2022 21:44:44 (limit 20.12.2022 21:44:44)