Technika: Olej na plátně fixovaný na kartonu
Výška: 35 cm, šířka: 30 cm, rámování: 47,7 x 43,2 cm
Stav: Mírně restaurovaná malba
Konec aukce: 09.01.2023 18:11
Dosažená cena: 18 100 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Seznam příhozů (45)