Signováno vpravo dole, místy krakelovaná malba, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 80,7 cm, šířka: 64,7 cm, rámování: 104 x 87 cm
Stav: Mírně poškozeno
Konec aukce: 20.03.2023 18:05
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 6 000 Kč