Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 46 cm, šířka: 38 cm, rámování: 67 x 58,5 cm
Konec aukce: 09.01.2023 18:35
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 5 000 Kč