Technika: Olej na plátně
Výška: 70 cm, šířka: 100 cm, rámování: 87,5 x 117,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 19.01.2026 18:57
Dosažená cena: 65 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč