37. Letní den

Autor: Vlastimil Košvanec

Technika: Olej na plátně
Výška: 70 cm, šířka: 100 cm, rámování: 87,5 x 117,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.01.2026 18:57

Dosažená cena: 65 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (81)

9 200 Kč28.12.2025 08:58:57
8 900 Kč28.12.2025 00:00:32
8 600 Kč27.12.2025 13:10:06
8 300 Kč26.12.2025 08:09:07
5 300 Kč24.12.2025 21:19:34
5 000 Kč23.12.2025 14:59:35