37. Letní den

Autor: Vlastimil Košvanec

Technika: Olej na plátně
Výška: 70 cm, šířka: 100 cm, rámování: 87,5 x 117,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.01.2026 18:57

Dosažená cena: 65 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (81)

18 800 Kč7.1.2026 14:00:17 (limit 7.1.2026 10:44:00)
18 300 Kč7.1.2026 14:00:17
17 800 Kč7.1.2026 14:00:12 (limit 7.1.2026 10:44:00)
17 300 Kč7.1.2026 14:00:12
16 800 Kč7.1.2026 13:59:56 (limit 7.1.2026 10:44:00)
16 300 Kč7.1.2026 13:59:56
15 800 Kč7.1.2026 13:59:51 (limit 7.1.2026 10:44:00)
15 300 Kč7.1.2026 13:59:51
14 800 Kč7.1.2026 13:59:44 (limit 7.1.2026 10:44:00)
14 300 Kč7.1.2026 13:59:44
13 800 Kč7.1.2026 10:44:00 (limit 7.1.2026 10:44:00)
13 300 Kč6.1.2026 14:34:59
12 800 Kč4.1.2026 10:32:40
9 800 Kč4.1.2026 08:31:30
9 500 Kč2.1.2026 00:10:40