37. Letní den

Autor: Vlastimil Košvanec

Technika: Olej na plátně
Výška: 70 cm, šířka: 100 cm, rámování: 87,5 x 117,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.01.2026 18:57

Dosažená cena: 65 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (81)

30 500 Kč19.1.2026 11:48:27
30 000 Kč15.1.2026 11:13:46
29 500 Kč15.1.2026 09:30:02
29 000 Kč13.1.2026 18:15:29
28 500 Kč13.1.2026 08:18:35
28 000 Kč12.1.2026 00:35:24
27 500 Kč10.1.2026 11:08:21
27 000 Kč10.1.2026 09:27:09
22 000 Kč7.1.2026 18:58:50
21 500 Kč7.1.2026 18:40:43
21 000 Kč7.1.2026 14:01:00
20 500 Kč7.1.2026 14:00:56 (limit 7.1.2026 10:44:00)
20 300 Kč7.1.2026 14:00:56
19 800 Kč7.1.2026 14:00:20 (limit 7.1.2026 10:44:00)
19 300 Kč7.1.2026 14:00:20