Technika: Olej na plátně
Výška: 70 cm, šířka: 100 cm, rámování: 87,5 x 117,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 19.01.2026 18:57
Dosažená cena: 65 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (81)
| 30 500 Kč | 19.1.2026 11:48:27 |
| 30 000 Kč | 15.1.2026 11:13:46 |
| 29 500 Kč | 15.1.2026 09:30:02 |
| 29 000 Kč | 13.1.2026 18:15:29 |
| 28 500 Kč | 13.1.2026 08:18:35 |
| 28 000 Kč | 12.1.2026 00:35:24 |
| 27 500 Kč | 10.1.2026 11:08:21 |
| 27 000 Kč | 10.1.2026 09:27:09 |
| 22 000 Kč | 7.1.2026 18:58:50 |
| 21 500 Kč | 7.1.2026 18:40:43 |
| 21 000 Kč | 7.1.2026 14:01:00 |
| 20 500 Kč | 7.1.2026 14:00:56 (limit 7.1.2026 10:44:00) |
| 20 300 Kč | 7.1.2026 14:00:56 |
| 19 800 Kč | 7.1.2026 14:00:20 (limit 7.1.2026 10:44:00) |
| 19 300 Kč | 7.1.2026 14:00:20 |