Technika: Olej na plátně
Výška: 70 cm, šířka: 100 cm, rámování: 87,5 x 117,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 19.01.2026 18:57
Dosažená cena: 65 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (81)
| 38 000 Kč | 19.1.2026 18:33:13 |
| 37 500 Kč | 19.1.2026 18:32:45 |
| 37 000 Kč | 19.1.2026 18:31:34 |
| 36 500 Kč | 19.1.2026 18:29:30 |
| 36 000 Kč | 19.1.2026 18:28:56 |
| 35 500 Kč | 19.1.2026 18:28:34 |
| 35 000 Kč | 19.1.2026 18:26:39 |
| 34 500 Kč | 19.1.2026 18:23:35 |
| 34 000 Kč | 19.1.2026 18:21:16 |
| 33 500 Kč | 19.1.2026 18:18:45 |
| 33 000 Kč | 19.1.2026 18:17:55 |
| 32 500 Kč | 19.1.2026 18:08:52 |
| 32 000 Kč | 19.1.2026 17:22:19 |
| 31 500 Kč | 19.1.2026 16:33:38 |
| 31 000 Kč | 19.1.2026 15:56:14 |