37. Letní den

Autor: Vlastimil Košvanec

Technika: Olej na plátně
Výška: 70 cm, šířka: 100 cm, rámování: 87,5 x 117,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.01.2026 18:57

Dosažená cena: 65 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (81)

38 000 Kč19.1.2026 18:33:13
37 500 Kč19.1.2026 18:32:45
37 000 Kč19.1.2026 18:31:34
36 500 Kč19.1.2026 18:29:30
36 000 Kč19.1.2026 18:28:56
35 500 Kč19.1.2026 18:28:34
35 000 Kč19.1.2026 18:26:39
34 500 Kč19.1.2026 18:23:35
34 000 Kč19.1.2026 18:21:16
33 500 Kč19.1.2026 18:18:45
33 000 Kč19.1.2026 18:17:55
32 500 Kč19.1.2026 18:08:52
32 000 Kč19.1.2026 17:22:19
31 500 Kč19.1.2026 16:33:38
31 000 Kč19.1.2026 15:56:14