37. Letní den

Autor: Vlastimil Košvanec

Technika: Olej na plátně
Výška: 70 cm, šířka: 100 cm, rámování: 87,5 x 117,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.01.2026 18:57

Dosažená cena: 65 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (81)

50 000 Kč19.1.2026 18:40:22
49 500 Kč19.1.2026 18:40:20 (limit 19.1.2026 18:38:29)
49 000 Kč19.1.2026 18:40:20
48 500 Kč19.1.2026 18:40:19 (limit 19.1.2026 18:38:29)
48 000 Kč19.1.2026 18:40:19
47 500 Kč19.1.2026 18:40:17 (limit 19.1.2026 18:38:29)
47 000 Kč19.1.2026 18:40:17
46 500 Kč19.1.2026 18:40:15 (limit 19.1.2026 18:38:29)
46 000 Kč19.1.2026 18:40:15
45 500 Kč19.1.2026 18:38:29 (limit 19.1.2026 18:38:29)
45 000 Kč19.1.2026 18:38:29 (limit 19.1.2026 18:35:54)
40 000 Kč19.1.2026 18:35:54 (limit 19.1.2026 18:35:54)
39 500 Kč19.1.2026 18:35:37
39 000 Kč19.1.2026 18:34:07
38 500 Kč19.1.2026 18:33:22