Technika: Olej na plátně
Výška: 70 cm, šířka: 100 cm, rámování: 87,5 x 117,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 19.01.2026 18:57
Dosažená cena: 65 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (81)
| 50 000 Kč | 19.1.2026 18:40:22 |
| 49 500 Kč | 19.1.2026 18:40:20 (limit 19.1.2026 18:38:29) |
| 49 000 Kč | 19.1.2026 18:40:20 |
| 48 500 Kč | 19.1.2026 18:40:19 (limit 19.1.2026 18:38:29) |
| 48 000 Kč | 19.1.2026 18:40:19 |
| 47 500 Kč | 19.1.2026 18:40:17 (limit 19.1.2026 18:38:29) |
| 47 000 Kč | 19.1.2026 18:40:17 |
| 46 500 Kč | 19.1.2026 18:40:15 (limit 19.1.2026 18:38:29) |
| 46 000 Kč | 19.1.2026 18:40:15 |
| 45 500 Kč | 19.1.2026 18:38:29 (limit 19.1.2026 18:38:29) |
| 45 000 Kč | 19.1.2026 18:38:29 (limit 19.1.2026 18:35:54) |
| 40 000 Kč | 19.1.2026 18:35:54 (limit 19.1.2026 18:35:54) |
| 39 500 Kč | 19.1.2026 18:35:37 |
| 39 000 Kč | 19.1.2026 18:34:07 |
| 38 500 Kč | 19.1.2026 18:33:22 |