26. Osudné zjevení - velký formát

Autor: Vlastimil Košvanec

Signováno vpravo dole, na zadní straně autorský štítek s popisem.
Technika: Olej na plátně
Výška: 86 cm, šířka: 130 cm, rámování: 104 x 149 cm

Konec aukce: 03.09.2024 18:25

Dosažená cena: 90 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (95)

23 900 Kč26.8.2024 17:57:29
23 400 Kč16.8.2024 05:28:15 (limit 16.8.2024 05:28:15)
22 900 Kč16.8.2024 01:34:55
22 400 Kč13.8.2024 11:31:26
21 900 Kč29.7.2024 10:30:18
21 400 Kč25.7.2024 07:11:32
17 000 Kč25.7.2024 07:11:32 (limit 22.7.2024 10:18:44)
16 400 Kč23.7.2024 08:01:45 (limit 22.7.2024 10:18:44)
15 900 Kč23.7.2024 08:01:45
10 900 Kč23.7.2024 08:01:23 (limit 22.7.2024 10:18:44)
10 400 Kč23.7.2024 08:01:23
7 400 Kč22.7.2024 22:35:55 (limit 22.7.2024 10:18:44)
7 100 Kč22.7.2024 22:35:55
6 800 Kč22.7.2024 22:35:52 (limit 22.7.2024 10:18:44)
6 500 Kč22.7.2024 22:35:52