117. O pouti

Autor: Vlastimil Košvanec

Technika: Olej na plátně
Výška: 80 cm, šířka: 100 cm, rámování: 100 x 120 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 06.12.2022 21:35

Dosažená cena: 64 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (30)

38 000 Kč29.11.2022 07:19:55
37 500 Kč26.11.2022 17:01:48
37 000 Kč25.11.2022 07:11:35
32 000 Kč24.11.2022 22:16:47
31 500 Kč16.11.2022 14:32:30
31 000 Kč16.11.2022 14:32:31 (limit 16.11.2022 12:17:48)
26 500 Kč16.11.2022 12:17:48 (limit 16.11.2022 12:17:48)
26 000 Kč16.11.2022 11:43:46
21 000 Kč16.11.2022 11:43:38 (limit 15.11.2022 16:59:04)
21 000 Kč16.11.2022 11:43:38
16 000 Kč16.11.2022 11:43:31 (limit 15.11.2022 16:59:04)
15 500 Kč16.11.2022 11:43:31
10 500 Kč15.11.2022 16:59:04 (limit 15.11.2022 16:59:04)
10 000 Kč15.11.2022 07:38:09
5 000 Kč15.11.2022 02:04:12