Technika: Suchá jehla
Výška: 26,5 cm, šířka: 34,2 cm, rámování: 44,5 x 48,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 06.12.2022 20:32
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč