Výška: 61 cm, šířka: 43,5 cm, rámování: 82 x 63,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 11.12.2023 19:52
Dosažená cena: 11 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (33)