Výška: 64 cm, šířka: 46 cm, rámování: 69 x 52 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 19.01.2026 21:17
Dosažená cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Seznam příhozů (2)
| 600 Kč | 19.1.2026 21:12:30 |
| 500 Kč | 16.1.2026 21:34:04 |