195. Abstrakce

Autor: Zdeněk Beneš

Výška: 64 cm, šířka: 46 cm, rámování: 69 x 52 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.01.2026 21:17

Dosažená cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Seznam příhozů (2)

600 Kč19.1.2026 21:12:30
500 Kč16.1.2026 21:34:04