191. Abstrakce

Autor: Zdeněk Beneš

Výška: 54 cm, šířka: 47 cm, rámování: 71 x 54 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.01.2026 21:11

Dosažená cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

500 Kč19.1.2026 21:06:05