Narodil se v Praze roku 1900. Studoval UMPRUM v Praze u prof. Dítěte a Kysely. Studijní cesty podnikl do Vídně, Německa a Paříže. Ve své tvorbě se věnoval hlavně portrétům. Portrétoval mj. Tomáše a Jana Baťu.
Signováno vpravo dole, nově rámováno
Technika: Olej na plátně
Výška: 70 cm, šířka: 50,5 cm, rámování: 80 x 59 cm
Konec aukce: 30.11.2020 21:34
Dosažená cena: 18 600 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (35)