Technika: Olej na kartonu
Výška: 60 cm, šířka: 50 cm, rámování: 77,3 x 66,3 cm
Stav: Místy poškozený rám
Konec aukce: 09.01.2023 21:01
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 800 Kč