Signováno vlevo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 55 cm, šířka: 70,3 cm, rámování: 58,8 x 74, 3 cm
Konec aukce: 05.12.2022 19:36
Dosažená cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
5 000 Kč | 5.12.2022 19:28:56 |