8. Piják

Autor: F. Podolský

Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 42 cm, šířka: 31 cm, rámování: 49,5 x 39,3 cm
Stav: Místy poškozený rám

Konec aukce: 06.12.2022 19:47

Dosažená cena: 10 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Seznam příhozů (32)

5 000 Kč6.12.2022 19:33:58
4 800 Kč6.12.2022 19:33:53 (limit 6.12.2022 10:43:35)
4 600 Kč6.12.2022 19:33:53
4 400 Kč6.12.2022 19:33:50 (limit 6.12.2022 10:43:35)
4 200 Kč6.12.2022 19:33:50
4 000 Kč6.12.2022 19:33:45 (limit 6.12.2022 10:43:35)
3 800 Kč6.12.2022 19:33:45
3 600 Kč6.12.2022 19:33:28 (limit 6.12.2022 10:43:35)
3 400 Kč6.12.2022 19:33:28
3 200 Kč6.12.2022 19:33:11 (limit 6.12.2022 10:43:35)
3 000 Kč6.12.2022 19:33:11
2 800 Kč6.12.2022 19:31:21 (limit 6.12.2022 10:43:35)
2 600 Kč6.12.2022 19:31:21
2 400 Kč6.12.2022 19:30:36 (limit 6.12.2022 10:43:35)
2 200 Kč6.12.2022 19:30:36