22. Pohled do zámecké zahrady

Autor: Bohumír Roubalík

Bohumír Roubalík (25. listopadu 1845 Praha – 17. března 1928 Praha), uváděný i jako Goda Roubalík, byl český malíř, ilustrátor a výtvarný pedagog, člen generace Národního divadla. Maloval krajiny a portréty. Ilustroval výpravné publikace. Černobílé reprodukce jeho prací byly otiskovány v časopisech (např. Zlatá Praha, Světozor). Olej na plátně 70x52(drobné prasklinky v malbě).Obraz byl dražen za první republiky renomovanou aukční síní MAISON ANTIQUE,Masarykovo nábřeží v Praze.Výdělek byl použit na dobročinné účely.
Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 71,5 cm, šířka: 51 cm, rámování: 84 x 64 cm
Stav: Mírně poškozený rám

Konec aukce: 06.12.2022 19:59

Dosažená cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Seznam příhozů (6)

5 000 Kč6.12.2022 19:54:38
4 800 Kč6.12.2022 19:54:05
4 600 Kč6.12.2022 19:49:24
4 400 Kč4.12.2022 09:15:24
4 200 Kč22.11.2022 17:34:11
4 000 Kč19.11.2022 08:17:54