Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na překližce
Výška: 52,5 cm, šířka: 64,5 cm, rámování: 70 x 83 cm
Konec aukce: 05.12.2022 19:55
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 3 000 Kč