Technika: Olej na plátně
Výška: 100 cm, šířka: 150 cm, rámování: 117 x 166 cm
Stav: Restaurovaná malba
Signatura: signováno
Konec aukce: 03.09.2024 19:25
Dosažená cena: 8 400 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč