Oficiální kopie Národního muzea ve Stockholmu z roku 1953, Margaret R. Idqvist
Technika: Olej na plátně
Výška: 75 cm, šířka: 60 cm, rámování: 92 x 79 cm
Stav: Mírně poškozená malba
Konec aukce: 07.11.2022 21:52
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 5 000 Kč