233. Daniel van Aken hrající na housle

Autor: Frans Hals

Oficiální kopie Národního muzea ve Stockholmu z roku 1953, Margaret  R. Idqvist
Technika: Olej na plátně
Výška: 75 cm, šířka: 60 cm, rámování: 92 x 79 cm
Stav: Mírně poškozená malba

Konec aukce: 07.11.2022 21:52

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 5 000 Kč