Technika: Olej na kartonu
Výška: 80 cm, šířka: 60 cm, rámování: 98,6 x 79 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 07.11.2022 20:38
Dosažená cena: 6 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč