Technika: Olej na kartonu
Výška: 80 cm, šířka: 60 cm, rámování: 98,5 x 80 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 10.06.2024 21:08
Dosažená cena: 4 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč