56. Bez názvu

Autor: Vladimír Boudník

Signováno tužkou uprostřed dole, datováno 1960, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Strukturální grafika
Výška: 18 cm, šířka: 24 cm, rámování: 35 x 39,2 cm

Konec aukce: 06.12.2022 20:25

Dosažená cena: 28 500 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Seznam příhozů (20)

21 000 Kč6.12.2022 16:18:08
20 500 Kč22.11.2022 19:32:52 (limit 22.11.2022 19:32:52)
20 000 Kč22.11.2022 19:32:52 (limit 22.11.2022 19:10:03)
15 500 Kč22.11.2022 19:09:58
15 000 Kč7.11.2022 19:36:27