Signováno tužkou uprostřed dole, datováno 1960, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Strukturální grafika
Výška: 18 cm, šířka: 24 cm, rámování: 35 x 39,2 cm
Konec aukce: 06.12.2022 20:25
Dosažená cena: 28 500 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč