2. Letní krajina

Autor: Lilli GÖDL- BRANDHUBER

Signováno vlevo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 60,5 cm, šířka: 80,5 cm, rámování: 76 x 96,3 cm

Konec aukce: 05.12.2022 19:31

Dosažená cena: 5 100 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (10)

5 100 Kč5.12.2022 19:24:30
5 000 Kč5.12.2022 19:24:30 (limit 5.12.2022 19:01:04)
4 900 Kč5.12.2022 19:24:22 (limit 5.12.2022 19:01:04)
4 700 Kč5.12.2022 19:24:22
4 500 Kč5.12.2022 19:24:19 (limit 5.12.2022 19:01:04)
4 300 Kč5.12.2022 19:24:19
4 100 Kč5.12.2022 19:24:16 (limit 5.12.2022 19:01:04)
3 900 Kč5.12.2022 19:24:15
3 700 Kč5.12.2022 19:00:59
3 500 Kč6.11.2022 20:41:35