Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 60 cm, šířka: 80 cm, rámování: 74 x 93,3 cm
Stav: Mírně restaurovaná malba
Konec aukce: 07.11.2022 20:13
Dosažená cena: 8 400 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč