75. Na pastvě u roubenky - 1913

Autor: Jan Honsa
(1876)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 49 cm, šířka: 65,5 cm, rámování: 63 x 81 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 18.07.2022 20:02

Dosažená cena: 59 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 800 Kč

Seznam příhozů (121)

10 600 Kč20.6.2022 18:58:01 (limit 20.6.2022 18:52:35)
10 600 Kč20.6.2022 18:58:01
10 100 Kč20.6.2022 18:52:24
9 800 Kč20.6.2022 18:52:20 (limit 20.6.2022 18:14:00)
9 800 Kč20.6.2022 18:52:20
9 500 Kč20.6.2022 18:13:54
9 200 Kč19.6.2022 21:18:21
9 000 Kč19.6.2022 21:18:21 (limit 19.6.2022 09:55:29)
8 900 Kč19.6.2022 21:18:17 (limit 19.6.2022 09:55:29)
8 600 Kč19.6.2022 21:18:17
8 300 Kč19.6.2022 21:18:09 (limit 19.6.2022 09:55:29)
8 000 Kč19.6.2022 21:18:09
7 700 Kč19.6.2022 21:18:06 (limit 19.6.2022 09:55:29)
7 400 Kč19.6.2022 21:18:06
7 100 Kč19.6.2022 21:18:02 (limit 19.6.2022 09:55:29)