Technika: Olej na kartonu
Výška: 49 cm, šířka: 65,5 cm, rámování: 63 x 81 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 18.07.2022 20:02
Dosažená cena: 59 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Seznam příhozů (121)