75. Na pastvě u roubenky - 1913

Autor: Jan Honsa
(1876)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 49 cm, šířka: 65,5 cm, rámování: 63 x 81 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 18.07.2022 20:02

Dosažená cena: 59 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 800 Kč

Seznam příhozů (121)

47 000 Kč18.7.2022 19:21:36
46 500 Kč18.7.2022 19:20:01
46 000 Kč18.7.2022 19:18:27
45 500 Kč18.7.2022 19:15:43
45 000 Kč18.7.2022 19:15:40 (limit 18.7.2022 19:11:57)
44 700 Kč18.7.2022 19:15:40
44 200 Kč18.7.2022 19:15:39 (limit 18.7.2022 19:11:57)
43 700 Kč18.7.2022 19:15:39
43 200 Kč18.7.2022 19:15:37 (limit 18.7.2022 19:11:57)
42 700 Kč18.7.2022 19:15:37
42 200 Kč18.7.2022 19:15:35 (limit 18.7.2022 19:11:57)
41 700 Kč18.7.2022 19:15:35
41 200 Kč18.7.2022 19:15:33 (limit 18.7.2022 19:11:57)
40 700 Kč18.7.2022 19:15:33
40 200 Kč18.7.2022 19:15:31 (limit 18.7.2022 19:11:57)